www.starterbiz.pl

Klienci o nas


yameo

„Inkubator Przedsiębiorczości Starter to wylęgarnia nie tylko dla start-upów, lecz także doskonałe miejsce do rozwoju firm od dawna istniejących.

Jasne i przestrzenne pomieszczenia, możliwe do szybkiej adaptacji, pełne zaplecze technologiczne i socjalne, a także perfekcyjna obsługa – to jedne z wielu zalet wynajmu Startera.

Poza tym niebanalne udogodnienia – ciągły kontakt z młodymi, twórczymi ludźmi, regularny networking oraz ciekawe wydarzenia niemal drzwi w drzwi.

Trudno o lepsze miejsce w Gdańsku.”

Małgorzata Wasilewska,


↑↑Do góry ↑↑


Polska Grupa Ratownictwa Medycznego

 „Od roku 2012 współpracujemy z Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym STARTER przy organizacji szkoleń
z zakresu udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa dla naszych Klientów z regionu Trójmiasta.
Centrum za każdym razem zapewnia nam wysokiej jakości sale, w których nasi kursanci czują się bardzo komfortowo,
a także w pełni profesjonalną obsługę – zarówno od strony technicznej jak i administracyjnej.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi CK-S STARTER jako partnera wspierającego organizację szkoleń i kursów.”

Szymon Kozłowski

↑↑ Do góry ↑↑


Avena Technologie

„ Firma AVENA TECHNOLOGIE bardzo ceni sobie współpracę z Inkubatorem Starter.

Otwartość i przyjazna atmosfera sprawiają, że chętnie tu przebywamy i skutecznie uskrzydlamy nasz biznes. Wsparcie specjalistów oraz zaplecze Startera daje niebywały komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Polecamy Starter firmom małym i dużym, jako miejsce inspirujące do rozwoju.”

Łukasz Szulc

↑↑ Do góry ↑↑


Nordic Services

Bardzo cenimy sobie lokalizację i wygląd naszego biurowca oraz inspirujących sasiadów. Funkcjonalne wyposażenie biura w pełni spełnia nasze wymagania a współpraca z administracją budynku układa się bezproblemowo. Szereg udogodnień wewnątrz i na zewnątrz Startera znacznie umila nam pracę.”

Ewa Kowalska

↑↑ Do góry ↑↑


Personal PR

Inkubator to miejsce pełne niesamowitej energii, inspiracji i entuzjastycznych ludzi. Miło jest spędzać czas w miejscu, w którym spotyka się tak kreatywne podejście do
biznesu. Przy organizacji wydarzeń w Inkubatorze zawsze otrzymujemy profesjonalne wsparcie i sympatyczną obsługę. Z kolei uczestnicy spotkań zachwyceni są klimatem miejsca i oczywiście Crazy Roomem

Anna Sobolewska

↑↑ Do góry ↑↑

 

2SUN

„STARTER to miejsce przeznaczone dla ambitnych i aktywnych przedsiębiorców. Biurowiec o wysokim standardzie, znajdujący się w nowoczesnym otoczeniu biznesu, a przede wszystkim jego uprzejmi pracownicy sprawiają, że praca to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność.”

Adam Łajkowski

↑↑ Do góry ↑↑


English Unlimited

Centrum Konferencyjno -Szkolenipowe STARTER jest bardzo nowoczesne. Profesjonalne wyposażenie spełnia  wymogi przeprowadzanych przez nas certyfikatowych egzaminów z języka angielskiego. Dogodna lokalizacja oraz profesjonalni i uprzejmi pracownicy to dodatkowe atuty tego miejsca.”

Agata Szymroszczyk

↑↑ Do góry ↑↑