www.starterbiz.pl

About us

STARTER – czyli Gdański Inkubator Przedsiębiorczości jest istotnym punktem na trójmiejskiej mapie biznesu. Mimo, że istnieje dopiero od roku, zarówno grono jego przyjaciół jak i portfolio podejmowanych aktywności nieustannie się powiększa. W ubiegłym roku STARTER zorganizował ponad 120 wydarzeń o różnej tematyce, skierowanych do różnych osób. To miejsce w którym dojrzewają ciekawe, innowacyjne pomysły przyjaznej atmosferze wsparcia i współpracy.

Najważniejszą działalnością Inkubatora oprócz wynajmu powierzchni biurowych czy miejsc pracy  w strefie coworkingu jest krzewienie idei przedsiębiorczości pośród zarówno obecnych mieszkańców STARTERA, jak i całej trójmiejskiej społeczności zainteresowanej samodzielnym prowadzeniem biznesu. Zainkubowane firmy mogą  na co dzień korzystać ze wsparcia coachów, brać udział w spotkaniach networkingowych czy szkoleniach. Do ich dyspozycji pozostają usługi prawne, finansowe, i marketingowe.

STARTER to jednak nie tylko miejsce dla Start-upowców. W budynku dostępne są również powierzchnie biurowe dla firm komercyjnych, których działalność trwa dłużej niż 3 lata. Firmy te mogą także korzystać z pakietów Wirtualnego Biura, usług doradców czy też brać udział w spotkaniach networkingowych oraz szkoleniach.

W swoich zasobach STARTER posiada Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, różnorodnej powierzchni sale wielofunkcyjne oraz Crazy Room, czyli pokój, który idealnie nadaje się na przełamywanie barier i który sprzyja kreatywności.

 

Ideą, która przyświeca temu miejscu jest chęć integracji różnych biznesowych środowisk, inspirowania ludzi do  aktywnego działania, podejmowania zawodowych wyzwań i przede wszystkim- swobodnego dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Nowoczesna architektura budynku, ergonomiczne wnętrza, świetna lokalizacja to właściwie dodatek i gwarantowana dogodność. STARTER to przede wszystkim ludzie i tworząca się społeczność przyjaciół, która jak magnes przyciąga do siebie nie tylko interesujących prelegentów, ale także ciekawe inicjatywy z zewnątrz.